O nas

Nasza misja

Firma Steinfurth jest światowym producentem specjalizującym się w dostarczaniu elektromechanicznych systemów pomiarowych dostosowanych do potrzeb klienta.

Steinfurth projektuje i wdraża elektromechaniczne systemy pomiarowe różnorodnych wielkości fizycznych na potrzeby przemysłu rozlewniczego, opakowaniowego, branży spożywczej, farmaceutycznej oraz górnictwa.

Jakość będąca rezultatem ścisłej współpracy z klientami

Oferowanie elektromechanicznych systemów pomiarowych najwyższej jakości wymaga stałego inwestowania w prace rozwojowe i badawcze, zaawansowanych szkoleń załogi oraz zarządzania przedsiębiorstwem zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9000. Dzięki współpracy w dziedzinie rozwoju z międzynarodowymi instytucjami o ustalonej reputacji, Steinfurth z powodzeniem wdraża rozwiązania zorientowane na potrzeby klienta, wspierane elastycznością działania i innowacyjnym podejściem.

Oszczędność wynikająca z optymalizacji procesów pomiarowych

Firma Steinfurth dostarcza najwyższej jakości rozwiązania umożliwiające optymalizację procesu produkcyjnego. Elektromechaniczne systemy pomiarowe tego producenta integrują w sobie funkcjonalności procesów wykorzystywanych przez klienta. Oferują one nie tylko większą precyzję pomiarową, ale pozwalają klientom odnosić wymierne oszczędności w wymiarze czasu i kosztów produkcji.

Lider w zakresie innowacji w przemyśle rozlewniczym

Steinfurth jest liderem w zakresie innowacji w kontekście specjalistycznych urządzeń pomiarowych dla przemysłu rozlewniczego, a także europejskim liderem w zakresie wdrażania rozwiązań projektowanych z uwzględnieniem wymagań klientów na potrzeby kontroli jakości w przemyśle rozlewniczym i opakowaniowym.

Zrównoważony rozwój przy wsparciu lokalnych partnerów

Firma Steinfurth elastycznie dostosowuje się do wymagań światowego rynku we współpracy ze specjalistycznymi partnerami oraz przy udziale spółek zależnych, takich jak Steinfurth Inc. powstały klika lat temu w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ogólnoświatowej sieci dystrybutorów firma Steinfurth jest lokalnym partnerem dla klientów w Europie, Ameryce oraz w licznych krajach azjatyckich. Od 1991 r. partnerem Steinfurth i jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów oraz serwisantem urządzeń na rynku polskim jest firma Tranz-Tel z siedzibą w Kobiórze.

Zacznij wpisywać wyszukiwany termin powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Wróć do góry